Online vedenie účtovníctva


Podnikáte online? Máte radi prístup k Vašim dátam 24 hodín denne 7 dní v týždni? Prevádzkujete eshop alebo poskytujete online služby? Ponúkame Vám online vedenie účtovníctva.

Aj my sme online. prostredníctvom vzdialenej plochy, cloudu, fakturačného software či účtovného software vieme priebežne a nepretržite spracovávať Vaše údaje, faktúry a sprístupniť Vám Vaše výstupy 24 hodín denne 7 dní v týždni bez toho, aby Vám po firme fyzicky chodili naši pracovníci. Vystavíme a nahráme Vaše doklady a Vy sa tak môžete pohodlne venovať poskytovaniu služieb Vašim zákazníkom bez toho, aby ste na konci mesiaca pracne dávali dohromady podklady pre účtovnú spoločnosť.

Online vedenie účtovníctva mimo vašu kanceláriu

Spracovanie tak prebieha mimo Vašej spoločnosti, no v prípade daňovej kontroly či inej kontroly, sme Vám k dispozícii a kontroly sa podľa Vašich požiadaviek samozrejme zúčastníme. Jediný rozdiel medzi touto nami poskytovanou službou a bežným osobným spracovaním účtovníctva je teda moderný ONLINE spôsob našej komunikácie, ONLINE zasielanie dokumentov, ONLINE zasielanie daňových priznaní, ONLINE riešenie Vašich účtovných a daňových potrieb, šetriaci čas a finančné prostriedky Vás i nás. Ako teda začať?

Spracovanie účtovníctva online je zároveň najlacnejším a najpohodlnejším riešením spracovávania Vašich dokladov. Otestujte si, koľko ušetríte, ak sa rozhodnete pre našu spoločnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Close
Podporte našu stránku, prosím
kliknutím na niektoré z nasledovných tlačidiel
Social PopUP by SumoMe