Registračné pokladne


Podľa § 3 ods. 1 zákona č. 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice a o zmene a doplnení zákona č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov v znení neskorších predpisov (ďalej „zákon o ERP“) je podnikateľ povinný tržbu prijatú z predaja tovaru alebo z poskytnutia vymedzenej služby uvedenej v prílohe č. 1 zákona o ERP zaevidovať v elektronickej registračnej pokladnici (ďalej „ERP“) bez zbytočného odkladu hneď po jej prijatí.

Podľa predmetného zákona musí byť tržba v hotovosti za predaný tovar alebo vymedzenú službu zaevidovaná do registračnej pokladne, ktorej typ a nastavenie Vám zo širokej škály ERP radi pomôžeme vybrať. Taktiež Vám pomôžeme nastaviť jej položky, kódy a ceny, skladovú evidenciu, periférne zariadenia a ešte omnoho viac.

Nechajte si poradiť

Netápte v mori pokladníc a pokladničných systémov, ale si radšej nechajte poradiť a nepreplácajte tak zbytočne drahý pokladničný a skladový software, ktorého funkcie možno nikdy nevyužijete. Máme skúsenosti s pokladnicami a softwarmi rôznych typov, určených pre maloobchodný, veľkoobchodný či reštauračný predaj, a radi Vám pri jeho výbere a nastavení pomôžeme.

Kliknite sem a dovoľte nám vypracovať Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Close
Podporte našu stránku, prosím
kliknutím na niektoré z nasledovných tlačidiel
Social PopUP by SumoMe